• predmenštruačné špinenie,krvacanie

    Dobry den, uz pol roka mam problem ze pred zaciatkom menstruacie asi 8 dni pred jej zaciatkom zacnem spinit do hneda az slabo niekedy krvacam, potom nastupi po 8 dnoch normalne riadna menstruacia ktora trva 5-6 dni. Moj gynekolog mi robil hormonalny profil bral stery sono a ze vsetko je vraj ok. Nasadil mi antikoncepciu ale nepomaha vravela som mu to ale ze uz nevie co moze pomoct. Mam 24 este som nemala deti a v buducnosti chcem dost ma to deprimuje idem skusit k inemu lekarovi. Prosim poradte mi co by som mala zacat uzivat aby to prestalo velmi sa bojim a v com moze byt problem. Dakujem

    Dobrý deň,
    ak aj napriek liekom stále špiníte a na ultrazvuku sa nenašiel ani polyp ani myom, potom je veľmi pravdepodobný zápal sliznice maternice a vhodné je Vás preliečiť antibiotikami. Ak to pomože, potom by mal kúru dostať aj partner.