• Prudké bolesti

    Dobrý deň, pri pohlavnom styku s manželom som začala cítiť prudké,bodave bolesti v spodnej časti podbruska a pocit na vracanie. Nemohla som sa postaviť ani si sadnúť, bolesť som cítila pri sedení dokonca aj v oblasti konečníka. Nekrvacala som bolesť po pár hodinách ustala, ale stále cítim pichanie. Mám zavedené teliesko, je možné že by sa vychýlilo ? V minulosti som mala problémy s cystami je možné, že by sa cysta zase vytvorila a praskla? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    skôr by som to videl na problém s cystou na vaječníku, akoby došlo k prechodnému zatočeniu cysty alebo vaječníka. Ak sa stav upravil nie je potrebné riešenia, ak máte stále problémy, navštívte svojho gynekologa.