• Po serklazy

    Dobrý deň, chcela by som sa opytat som po serklazy bola som otvorená 1cm urobili mi serklaž,krčok bol po kontrole 37 mm, bol meksi ale zatiaľ nebol skrátený, sa

    v podbrušku ma svrbelo, a teraz ma štipe nie zo spodu , ale v podbrušku môže to byt niečo vážnejšie ?vkladam si utrogestan na večer ďakujem .

    Dobrý deň,
    to svrbenie podbruška zrejme nesúvisí s výkonom, jedine by to mohla byť reakcia na dezinfekciu, ale to by sa rýchlo po výkone stratilo. Nemyslím si, že je to niečo vážne.