• Vaječníky

    Dobry deň. mam potvrdenu subakutnu a chronicku vaginitídu a aj zapalovu chorobu maternice krčka. Mala som predpisane 2krat vaginalne kapsuly, ktoré mi nepomohli. No v poslednom čase ma začína píchat aj ľavý vaječnik. Moze sa jednat aj o zapal vajecnika? Mam zelený výtok a ked mam pohl. Styk tak ma to niekedy “ostro pichne”. Užívam aj HAK a mam okrem toho aj zvačšený vaječik. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    diagnoza chronickej a subakútnej vaginitídy je veľmi nejasná, môže sa skôr jednať po narušené mikrobiálne prostredie, ktoré sa dá upraviť užívaním probiotík. Bolesti v oblasti vaječníka však s tým nesúvisia.