• Petting

    , Autor: Matka1233

    Dobrý deň, včera sme s priateľom robili petting respektíve sa obtieral svojim penisom o moju vaginu a dva krat sa stalo ze malým kúskom penisu vošiel dovnútra iba ako sa povie na kraj. Neejakúoval počas toho.Iba som cítila ze predtým ako vošiel dnu isla z neho tekutina. Moja otázka je či môže nastať tehotenstvo v tomto prípade ? Mam neplodné dni

    Dobrý deň,
    tehotenstvo je nanájvyš nepravdepodobné, ale ak chcete istotu, dajte si predpísat antikoncepciu, lebo aj pri pettingu môže dôjsť k otehotneniu.