• Methergin

    Dobrý deň pán doktor, 17.11 som mala missed ab.
    Bola som na kyrete, po kyrete mi o 5 týždňov prišla menstruacia ale podľa posledného usg nieje maternica stále cista, dostala som methergin. HCG som mala dnes hodnotu 190, myslite že to bude stačiť aby sa maternica vyčistila ? Veľmi veľmi dúfam že sa vyhnem druhému kyretu

    Dobrý deň,
    škoda, že ste podstúpili kyretáž, už máme k dispozícií lieky, ktoré spoľahlivo vyprázdnia dutinu maternice. Neúplné vyprázdnenie maternice aj pri chirurgickom výkone sa obvykle vyrieši samovoľne, zadržané tkanivo sa vylúči. Aj to sa dá podporiť uvedeným liekom mispregnol.