• Bolesť pri vzrušení

    Dobrý deň,
    už dlhšie ma trápia bolesti, ktoré sa vyskytujú väčšinou pri vzrušení alebo dotyku klitorisu. Ide o pichľavú bolesť, ktorá je ako keby vo vnútri, v ľavej časti od klitorisu. Okrem toho nemám žiadne iné problémy - žiadne začervenanie, svrbenie, pálenie, výtoky. Ide o veľmi intenzívnu bolesť, ktorá avšak netrvá dlho, počas pohlavného styku odznie.
    Ďakujem veľmi pekne vopred.

    Dobrý deň,
    bolesť v oblasti klitorisu môže mať viacero príčin, buď sa jedná o infekciu (najčastejšie kvasinky), alebo poranenie v minulosti, prípadne nejaké kožné ochorenie, alebo útlak nervov. Vo vašom prípade mi príde že by mohla byť skôr príčina v útlaku, na začiatku styku klitoris opuchne a zatlačí sa na ňom nejaké citlivé miesto. Skúste zmeniť polohu pri styku, alebo sa odporúčajú aj preventívne lieky na bolesť, ešte pred stykom.