• Operácia cysty

    Dobry deň,

    dakujem pekne z odpoveď. Ešte by som sa chcela spýtať ohľadom operácie, existuje riziko že bude cysta prichytena o vajcovod, preto by som sa chcela spýtať, ponechanie v prípade aj nefunkčného vajecnikaalebo vajcovodu predstavuje formu rizika a môže robiť v tele problémy? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    vašej otázke nerozumiem, Váš nález som nevidel, ideálne by bolo všetky takéto otázky prebrať s operatérom, aby som Vám nedal nejakú nerelevantnú informáciu.