• Zapáchajúci výtok

    Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu, viac ako pol roka ma trápia biele zapáchajúce výtoky počas celého mesiaca, ten pach mi pripomína hnilobu, pred menštruáciou a po nej je to intezívnejšie okrem týchto problémov mám pocit že aj môj pot zapácha a mám problém aj s atopickým ekzémom po rukách, nafúknuté brucho a v oblasti tváre mávam na určitých miestach suché lišaje, gynekológ mi zobral stery a všetko bolo v poriadku tak mi predpísal iba gynoflor že mi nič nie je, na preventívnej prehliadke opäť bral stery a trvala som aj na tom aby vyšetril hormonálny profil. Zistil iba, že mám hpv vírus visikorizikový predpísal papilocare na pol roka inak všetky výsledky ok, ale ja takto nedokážem ďalej fungovať tak by som chcela vedieť aké vyšetrenia od neho ešte žiadať nakoľko stále neviem čo mi je alebo od neho odísť, prípadne radu čo by mi mohlo pomôcť. Bola som aj na preventívnej prehliadke u obvodnej lekárky kde mi brala krv a všetky výsledky boli v poriadku.

    Dobrý deň,
    máte bakteriálnu vaginózu (stery sú v podstate nezmyselné vyšetrenie) a je potrebné preliečiť, ideálne dalacin krém. Potom nasadiť probiotiká.