• Mam problemy po deflagyne

    Dobry den,

    Ana zajlade idporucania lekara som mala zacat pouzivat deflagyn gel (v marci som mala ascus bez hpv, v maji uz nilm, takisto bez hpv), tak som ten gel zacala uzivat, ale viac ako 3 dni som ho uzivat nemohla, pretoze ma uplne palilo, stipalo, a ta bolest vyzarovala uplne do mocoveho mechura, co sposobuje dodnes neustale nutkanie na mocenie. Ako keby mocovy mechur bol drazdeny. Vitala som zlizenie toho fldeflagynu a zistila som, ze obsahuje aj kyselinu citronovu. Ja napriklad si nemozem dat ani silny vitamin C, lebo hned citim take stipania v mechuri.

    Deflagyn som prestala uzivat... Podla vas mam sa na to vykaslat a posipnovat si imunitu?

    Co na ukludnenie mocoveho mechura?

    Este pridam, ze pocas plodnych dni, kym nemam ovulaciu, tak aj vtedy chodim castejsie na malu potrebu. Cim to je?

    Dakujem

    Dobrý deň,
    žiadny lokálny preparát pri HPV infekcii neúčinkuje, vírus je v bunkách a tam sa tieto zdravotné pomôcky ani nedostávajú.
    Naozaj stačí posilovať imunitu, prípadne užívať probiotiká.
    Na mechúr sa odporúčajú celkovo brusinky. To častejšie močení pred ovuláciou neviem vysvetliť, prirodzene sú vyššie hodnoty estrogénov, ale netuším, prečo by mali spôsobovať Vaše príznaky. Nepredpokladám, že máte chronický zápal mechúra, ak sa to deje iba takto periodicky.