• Špinenie mimo ms

    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ohľadom "problému" ktorý ma trápi už 4. deň. Od 31.12.2022 do 7.1.2023 som mala riadne menštruáciu, o týždeň na to (13.1.) som mala silné bolesti v podbrušku, pripisovala som to ovulácií, vždy keď ju mám, tak mám bolesti. Lenže o týždeň na to 21.1. som začala špiniť. Mám na intímke hnedé špinenie, nemám bolesti v podbrušku, nemám žiadnu krv, len toto špinenie. Dnes je tomu už 4. deň a neviem či mám ísť za gynekológom alebo to prejde. Ešte vždy kojím a som 14m po pôrode. Začiatkom februára idem na operáciu (žlčník), takže dovtedy by som to chcela vyriešiť. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    pri dojčení je ovplyvnená funkcia vaječníkov a hladiny hormónov, preto môžete krvácať mimo cyklus. Nijako by som to neriešil, malo by sa to samé upraviť.