• pálenie pri močení

    Dobrý deň ,
    mám problém už druhý krát pociťujem pri moční resp. pri konci močenia zvláštne pálenie a je to dosť nepríjemné no nebolí to. Raz sa mi to už vyliečilo samé keďže sme boli na dovolenke pri mori no neviem z čoho to može byť.Ku gynekológovi ísť ešte nechcem tak sa chcem spýtať či mi niečo nemožete odporúčiť vy či to nemože byť nejaká kvasinková infekcia pretože niekedy ma to tam aj svrbí. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    nedá sa to takto poznať ale bolesti a pálenie po vymočení sú príznakom zápalu močového mechúra a liečba je potrebná, aby neprešiel do chronicity, prípadne nezačal i zápal obličiek.