• toxoplazmoza

    Dobry den, som v 12. t.t., robili mi testy na toxoplazmozu vysledky prisli taketo: IgM 13,6 AU/ml pozitívne IgG 94,6 IU/ml pozitívne a IgG avidita 0,331 stredna. Chcela by som vediet Vaš nazor na moje vysledky z krvy. Bude moje dietatko zdrave alebo niečo tam hrozi? Dakujem

    Dobrý deň,
    bolo by potrebné odbery zopakovať, ale vyzerá to skor, že ste toxo prekonala ešte pred otehotnením a sú to iba pretrvávajúce protilátky. Podľa dynamiky hladiny protilátok sa uvidí, či existuje nejaká hrozba pre plod.