• Pálenie pošvy po ejakulácii

    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, partnerku páli pošva po ejakulácii. Je to problém, že by mohla byť alergická na spermie, alebo to môže byť aj problém hormonálnej antikoncepcie ? Nedávno zmenila za inú, po ktorej ma dokonca väčšiu chuť na jedlo. Keď mala predchádzajúcu HAK, vtedy sme ešte spolu neboli. Čítal som, že by aj toto mohlo zmeniť PH prostredie, čo by mohlo spôsobiť túto reakciu. Dokonca som niekde čítal, že to tiež môže byť dôsledkom toho, že je alergická na niečo, čo som jedol a to potom spôsobí alergiu. Každopádne by som rád zistil ako sa to dá odstrániť. Čo by ste odporúčali urobiť ?

    Dobrý deň,
    najčastejšou príčinou je skrytá mykoza partnerky pri ktorej protilátky vo Vašom ejakuláte reagujú vyvolávajú prudkú zápalovú reakciu s pálením.
    Kúpte partnerke Canesten vaginálny krém a potom Lactovag vaginálne čípky, malo by sa to zlepšiť,.