• hrcka

    , Autor: nikolkam

    Dobry vecer.pan doktor mam jednu otazku.vecer pri kupani som si objavila na krcku maternice taku malu gulicku.neboli a je velka asi ako hrasok.citala som ze to maju viacere dievcata ako o tom pisali nieco podone ako mam ja.v decembri som bola na citologickom vysetreni a tie som mala v poriadku.o co moze ist podla Vas?neni to rakovina,vsak?mam velky strach.Za vasu odpoved vopred DAKUJEM!

    Dobrý deň,
    može ísť o tzv. ovulum nabothi - ucpanú žliazku na krčku maternice, prípadne polyp. Ak ste mala negatívnu cytológiu tak sa rakoviny neobávajte, aj tak je vhodné vyšetrenie.