• Prosim o radu

    Dobry vecer pan doktor,

    prosim Vas o radu - mojej dcere po autonehode musela byt odstranena slezina,dcera caka babatko je v 37 tt, babatko je v poriadku,ale vysledky od hematologa - prosim poradte: D-dimery 1 030, WBC-13,15, NEU abs.- 10,45, MONO abs. - 0,760, LYM - 17,30, EOS - 0,9.
    Leukocytoza v gravidite,reaktivna trombocytoza pri SH,hyperkoaugulacny stav s patologickou aktivaciou fibrinolyzy v gravidite.T.c. - Progresia.Predpisane Clexane 0,4 ml - 1 x denne. Je to v kratkosti - prosim mozete mi poradit - hrozi riziko ?? Velmi pekne dakujem a prajem pekny zbytok vecera. Maria

    Dobrý deň,
    uvedené výsledky sú iba diferenciálny biely krvný obraz, preto sa k nemožem k tomu vyjadriť. Musel by som mať k dispozícii výsledky trombocytov a fibrinogénu. Ale osobne si myslím,ž e sa jedná o normálne tehotenské výsledky. Clexane neublíži.