• bolesť v podbrušky, prsia

    dobrý deň ja by som sa chcela niečo spýtať. Menštruácia mi meškala 24 dní počas týchto dní som mala citlivé bradavky boli až krvavé zvadšilo sa mi aj brucho a som mala bolesti v podbrušku, pohlavný som mala a bol taký že ke´d si ho priateľ vytiahol tak z neho vychádzali(vytekali(spermie( no a potom na druhý deň sa priateľ spravil do zadočku no ale nevytieklo mi to... a poobede som mala aj mokré gatky ....Robila som si aj tehot. test no ten mi vyšiel negatívny. neviete v čom bol problém-?:no a tento mesiac január mi menštruácia meškala 8 dní a menštruácia trvala len 3 dní. Som aj epileptička a beriem lieky Vimpat a lamotrigin .ďakujem za odpoveď.Michaela

    Dobrý deň,
    ak máte negatívny tehotenský test tak tehotná nie ste a prejavy sú normálna reakcia na gestagény.
    Ako epileptička by ste nemala otehotnieť neplánovane, ak plánujete dieťa, tak je vhodné predtým konzultovať Vášho neurológa.