• Krvácanie po vyšetrení

    Dobrý deň včera som bola na vyšetrení kvôli tomu,že som mala veľmi silný žltkastý výtok a jedno poobedie ma bolelo celé podbruško.doktor mi na to nič zvláštne nepovedal.Ale po vyšetrení som začala krvácať.Myslela som si,ze som dostala skor menstruaciu.Menstruaciu som mala 3-13.12.2010 a potom hned 20-27.12.2010.V decembri som zacala brat antikoncepciu Azalia,ale brala som ju len jeden mesiac kvôli tomu krvacaniu.Cim to moze vsetko byt?Takto som naposledy krvacala po vysetreni v tehotenstve.Som 4mesiace po pôrode.Ďakujem moc za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    pri kojení je takto nepravideľná menštruácia normálna. Aj pri Azalii, može byť nepravideľná menštruáca, je to normálne.
    Krvácanie po vyšetrení sa vyskytne hlavne vtedy, ak sa odoberá pri tom ster alebo je čípok krehký a presiaknutý.