• výtok, dá sa povedať že súrne

    Dobrý deň prajem,
    tak ja som predčasom mala problémy s výtokom s takým bielo-žltkastým, bez zápachu vlastne každý jeden deň som ho mala vkuse lenže potom keď som si našla priateľa tak mi to začalo vadiť tak som zašla k môjmu gynekológovi a ten mi povedal, že mám infekciu (neviem ako sa už volala keďže ten názov bol ťažký) a dal mi tabletky jedny boli vaginálne a druhe nejaké antibiotiká.Infekcia mi prešla, výtok trošku ustálil ale nie úplne a teraz vlastne posledný nejaký týždeň a pol sa mi ten výtok vrátil a je v takom štádiu ako predtým ale tento je síce bielo-žltý ale dosť zapáchajúci ďalej skoro každú noc mávam svrbenie a v poslednom období po pohlavnom styku mávam ako keby také špinenie lenže u mojho gynekolúoga som objednaná až o 2 týždne ale v tom čase mám dostať akurát menštruáciu a moja otázka znie že či vlastne môžem počkať až mi skončí menštruácia a až potom k nemu zájsť alebo mám náštiviť pohotovosť aby mi dali nejaké tabletky a aby sa mi ešte viac to čo mám nerozšírilo lebo už je to fakt neznesiteľné a vadí mi to hlavne ten zápach.Neviem či sa mi vrátila tá infekcia čo som aj mala alebo je to niečo iné.
    Vopred Vám ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    potrebná je liečba širokospektrálnym preparátom - macmioror complex alebo polygynax, oba sú na predpis. Po tom si kúpte Lactovag vaginálne čípky, na doliečenie aposilnenie imunity pošvy.