• normálny výtok?

    Dobry den, chcem sa spytat, ci je normalne ze v 20 rokoch mam nadmerny vytok, niekedy je bezfarebny , ale vacsinou biely alebo žltý a casto tahavy. Môj gynekológ tvrdí, že každý výtok časom zožltne, že to nie je problem... no ja sa tak necitim, je to neprijemne. Nemám ani svrbenie, ani pálenie ani zčervenanie, akurát musim používať každý deň intímky... Užívam antikoncepciu Yadine. Pravidelne navštevujem gynekologa, avsak mi povedal ze nemam ziadnu infekciu ani kvasinky, robil mi aj testy. Preventívne si dávam Femigel, alebo tablety Gyntima, ale nic nepomáha. Natieral sa aj priatel...Neviem čo mam robit, aby sa to zmiernilo, môžte mi nejako poradit? Mám zmeniť gynekológa? Rada by som počula názor viacerých odborníkov.. Dakujem.

    Dobrý deň,
    kúpte si canesten vaginálny krém, je možné, že máte chronickú mykozu, preliečte sa. Lepšie ako femigel a gyntima sú sušené lactobacily - lactovag, posilujú imunitu pošvy.