• prosim radu

    Dobry den pan doktor,dnes som dostala tabletky ENTIZOL chcem sa spytat co sposobuje tato infekcia,prenasa sa len pohlavnym stykom?Este som sa s tymto problemom nestretla este jedna otazocka mozem uzivat Entizol a zaroven antikoncepciu YAZ?Dakujem Vam za odpoved

    Dobrý deň,
    závisí na čo ste dostala Entizol, ak na Trichomonas vaginalis, tak je to pohlavne prenosná choroba ak na bakteriálnu vaginózu, tak to je iba porucha mikrobov v pošve.