• chronicka mykoza?

    Dobry den, pan doktor. Kedysi som mala mykozu tak max. trikrat do roka, posledne styri mesiace mam vzdy velke problemy (silne svrbenie, mierny vytok) tak dva tyzdne pred cyklom. Gynekologicka vsak nikdy neriesila pricinu, nema zaujem riesit to. Odporucali by sme mi imunologicke vysetrenie? Ako s tym bojovat? Vopred dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    noste iba balvnenú spodnú bielizeň, jedzte veľa jogurtov, nejedzte sladké, používajte intímne mydlo.
    Kúpte si Canesten 2 balenia krému, obe využívajte
    (aspoň 14 dní), potom si kúpte Lactovag a berte ho dlhodobo na posilnenie imunity pošvy.