• krvacanie po cisarskom reze

    Dobry den prajem!

    Som po cisarskom reze /15.8./ a objavuje sa u mna krvacanie po pohlavnom styku. Krv je jasnocervena, neskor prechadza do tmavocervenej , nakoniec do hnedastej farby a niekedy pocitujem mierne bolesti v podbrusku. Na kontrole u gynekologa po sestonedeli bolo vsetko v poriadku.Mam sa obavat problemov alebo je to fyziologicky jav. Dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    krvácanie po styku je vždy pomerne varujúci problém, ale takto krátko po cisárskom reze nemusí znamenať nič hrozné. Vhodné je znovu vyšetrenie so zameraním sa na stav krčka maternice, či na ňom nie sú zmeny. Krvácanie po styku je najčastejším príznakom chorob krčka.