• doktor nevie najst problém

    Dobry den pPan doktor mam taky problwem mala som zamlkly potrat uz je od toho vyse pol roka a stale citim taku akoby ciaru na pravej strane ostro ma to pichá a bolí znova som bola u gynekologa dnes a nic nevidel ako mi urobil vysetrenie teraz po obede ma zacalo viac bolet som zufalá chceli by sme babetko poradite mi prosim? co to moze byt mozem ist na vysetrenie večsie?

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia Vám neporadím, osobne si však myslím, že ak sa na vyšetrení nenašlo nič závažné, tak to nebráni otehotneniu. Može ísť aj o psychickú nadstavbu po potrate, ak znova úspešne otehotniete, problémy sa stratia.