• svrbenie

    Dobry den pan doktor,
    som 19 mesiacov po porode a od porodu mozem pouzivat iba spodnu bielizen zo 100% bavlny, akonahle si iba raz zoberiem bielizen z ineho materialu (lycra, krajka..) zacne mi dost intenzivne svrbenie dokonca aj vnutri v posve a trva este niekolko dni (5-7) aj po navrate k bavlnenej bielizni.Sprevadza ho silnejsi bezfarebny vytok. Pouzivam iba specialne mydlo na intimnu hygienu, nohavicky si menim viackrat denne a nic nepomaha. Moze to byt alergia, alebo nejaka infekcia? Pripadne nieco chronicke?
    Pred porodom som tieto problemy nemala.
    Viem, ze najlepsie by bolo navstivit svojho gynekologa, ale neviem si predstavit, ze mu budem toto vysvetlovat...
    Dakujem za Vas cas.

    Dobrý deň,
    ja osobne tiež nosím a hlavne doporučujem iba čistú bavlnu. Ostatné materiály sú menej priedušné a možu aj alergizovať.
    Riešenie je jednoduché - bavlnená spodná bielizeň.