• zapal

    Dobry den chcela by som sa opytat , mam 38 rokov,prvykrat sa mi stalo po pohlavnom styku ze mam pali posva a mam ju nejaku v okoli cervenu, nesvrbi ma to len pali,pouzila som mast clotrimazolum, palenie zmizlo ale prosim o radu ci sa mi to este moze vratit a ci to este netreba niecim doliecit vo vnutri,ak ano cim, co by som si mohla kupit v lekarni,mazelovi nic nieje,tak neviem co to moze byt ,v zivote som nieco take nemala, mala som teraz posledne dva tyzdne anginu a brala som dvoje silne antibiotika, ciplox a sumamed,moze to byt aj tym?Mozet mi poradit este nieco cim by som to este mohla doliecit aby sa mi to nevratilo? vytoky ziadne nemam, vopred dakujem

    Dobrý deň,
    aplikujte si ďalej clotrimazol aj do pošvy. Ejakulát je alkalický a podporil pomnoženie kvasiniek a preto máte mykózu, ale určite pomohli aj antibiotiká.
    Doliečte sa clotrimazolom, alebo si kúpte canesten.