• pregnyl

    Dobrý deň v minulom roku som potratila teraz opätovne beriem dufaston a clostylbegyt lekár mi povedal že mám 3 krásne folikuly vytvorené a zajtra mi pichne pregnyl.Táto injekcia by mi mala pomôcť k otehotneniu?V utorok teda idem na injekciu a v stredu a vo štvrtok sa máme pokúšať o bábo.Aká by mohla byť moja šanca ana otehotnenie a koľkodní po tej injekcii to máme skúšať?Potom v podnedlok sa mám prísť ukázať či mi folikul praskol, doktor by mi teda už vedel povedať či som tehotná? ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    šancu Vám nevypočítam, pretože na otehotnenie má vplyv strašne veľa faktorov. Skúšať stačí jeden dva dni, spermie žijú v tele ženy 3 dni.