• EVRA - Posun o tyzden

    Dobry den.

    S priatelkou sme si chceli uzit dovolenku, na ktorej sme boli, no vychadzalo to tak, ze by pocas nej mala menstruaciu, tak sme pouzili o jednu naplast naviac a po stvrtom tyzdni sme ju vysadili akoby pouzila 3. Po 7 dnoch bez naplaste sme opat nalepili dalsiu a teraz riesime otazku, ako dalej? Pouzila zo sucasneho balenia 2 naplaste, ktore tam zostali. Ma si dat aj tretiu naplast a potom opat vynechat, alebo je to to treba nejak vyrovnat?
    3 tyzdne = 3 naplaste (1 balenie)
    My sme mali:
    4 tyzdne = 4 naplaste (1 balenie + 1 z dalsieho balenia)

    Dufam, ze sme nespravili nejaku chybu?

    Dobrý deň,
    kúpte si nové balenie, doberte 3 náplaste a to načaté si odlože, až bude potreba znovu posunúť cyklus.
    Nabudúce sa to dá rieši´t aj tak, že si dá za sebou dve balenia náplastí bez pauzy.