• zmena antikoncepcie

    Dobry den p. doktor,
    chcem sa spytat, lekar mi po sestonedeli predpisal antikoncepciu Azaliu ktoru som uzivala par mesiacov potom som ju vysadila. Teraz by som v nej chcela pokracovat, stale kojim a uz mam aj menstruaciu tak sa chcem spytat kedy si ju mam nasadit ci v prvy den menstruacie (lebo predtym som si ju nasadila hned kedze som menstruaciu este nemala) a ci ucinok bude hned po prvej tabletke.
    Tiez sa chcem spytat uz mi dal lekar aj recept na antikoncepciu keby som prestala kojit - Maitalon a pri tom zhone som sa ho zabudla spytat kedy si ju mam nasadit, ci dokoncit mesiac do menstruacie Azaliou a hned v prvy den menstruacie uz si nedat azaliu ale dat si Maitalon alebo je to jedno a mozem azaliu prestat uzivat kedykolvek v mesiaci a hned na druhy den si dat Maitalon alebo pockat do prveho dna menstruacie. Neviem totiz ci musi byt nejaky casovy odstup od ukoncenia Azalie a zacatia tejto novej antikoncepcie. Dakujem.

    Dobrý deň,
    Azaliu si pri kojení možete nasadiť kedykoľvek, počkal by som 7 dní, kvoli tomu, či neprebehla ovulácia.
    Maitalon si nasadíte počas prvej menštruácie po odstavení.