• vysadenie HAK

    Dobry den,
    beriem tabletky Triquilar a zo zdravotnych dovodov som musela preusit uzivanie (poslednych 10 zltohnedych tabletiek som nedobrala).
    menzes som dostala po 3 dnoch, ako zvycajne. tyzden po tom sme mali s partnerom prerusovany pohlavny styk. od 1. dna poslednej menstruacie uz uplynulo 32 dni, a menzes stale nemam. je to normalne v tomto pripade (sposobuje to vysadenie HAK) alebo mozem byt tehotna? (test v 29. dni bol negativny)
    dakujem

    Dobrý deň,
    tehotnosť sa samozrejme nedá vylúčť, ale vynechanie može byť sposobené aj neobvyklým vysadením antikoncepcie. Zopakujte si test s odstupom týždeň a ak sa nedostaví ani nasledovná menštruácia navštívte gynekológa.