• dlha menstruacia, zmena hak, rozdiel medzi hak

    dobry den.
    mam troska viac spolu suviziacich otazok. teraz beriem posledne tabletky hak Qlaira a uz ich nechcem brat. dovod je ten ze doktor mi ich sice predpisal koli tomu aby mi skratil menstruaciu ( mala som ju cca 7 dni ale par dni predty a par dni potom som este spinila ), ale tato antikoncepcia u mna prave opacny efekt. z 30 dnoveho masiaca mam spinenie so slabim krvacanim cca 25 dni a jedine ten zvysok nekrvacam. uplne obratene ako to ma byt. asi pred rokom som uzivala Yadine a vyhovovalo mi to. ale mala som velmi silne mykozy a tak mi iny gynekolog doporucil vyzadit antikoncepsiu. vydasila som ale mykoza ostala nezmenena. musela som ja hladat sposob ako sa z toho dostat co sa mi aj celkom podarilo aj ked nie uplne. novy doktor mi ale na dlhy menzes dal qlairu a ta mi nesedi.
    so sestrickou som sa dohodla ze mi da znova recept na yadine ale povedala mi ze Yadine je velmi podobna Qlaire. tak chcem vediet ze v com je podobna, kedze u mna mala uplne iny efekt. tiez by ma zaujimal prechod z jednej hak na druhu. chcela by som 1-2 mesiace neuzivat ziadnu hak nech sa telo troska zregeneruje a az potom zacat s yadine. co si o tom myslite? alebo je lepsie hned po uziti poslednej tabletke qlairi uzit prvu tabletku yadine? co bude pre telo lepsie?

    Dobrý deň,
    ak ste špinila prvé 3 mesiace tak je to nromálne, a mala by ste v užívaní pokračovať.
    Ale robte ako myslíte, Yadine je normálna antikoncepcia, ak Vám vyhovovala tak v nej pokračujte.