• Doplnenie otazky nechut na sex lindynette 20

    Dobry den pan doktor.
    odporucate sa vratit na sunyiu avsak priatelka by chcela radsej nieco ine nakolko mala sem tam bolesti hlavy co nie je prave najprijemnejsie ale po ostatnych strankach bolo vsetko ok.dostal som info ze sunyia je napodobenina zastaraleho logestu a ze tento typ sa uz nie velmi predpisuje lebo su u nas novsie (lepsie)Hak... viete poradit co by nam pomoho?nieco konkretne myslim...a doporucujete vysadit na 3mesiace a tak zacat uzivat inu znacku alebo hned prejst na nove tabletky?dakujem

    Dobrý deň,
    nikde nie je napísané, že čo je staršie a osvedčené je zlé, logest a sunya obsahujú gestoden, čo je veľmi dobrý gestagén, ktorý asi najmenej zaťažuje pečeň napríklad.
    Ak bola so Sunyou spokojná, nie je dovod ju meniť, ak ju bolieva u antikoncepcie hlava, potom možno skúsiť náíplasť alebo vaginálny krúžok.