• zabudnutie tabletky

    Dobry den,antikoncepciu beriem us asi nejaky ten rok. Minuly tyzden utorok som mala pohlavny styk s priatelom a vo štvrtok som dostala menzes . Prvú tabletku z blistra som si mala vziat v pondelok. tu som si aj vzala.. Ale na dalsi den (Utorok) a potom ( Stredu) som si tabletku zabudla vziat... prisla som nato az vo štvrtok kedy rano o 9 som vzala obidve tabletky naraz a dalsiu som si wzala ( stwrtkowu ) ako vzdy o 13.00 je možnosť,že by som zostala tehotná ? za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň,
    áno je to možné, po dvoch dňoch vynechania už antikoncepcia nemože garantovať účinnosť.
    Doberte balenie a spravte si nejaky ten tehotensky testik.