• Belara- zmena casu uzivania

    Dobry den pan doktor.
    Dobrala som prvy blistyr HAK belara urobila som si pauzu 7 dni a potom som zacala brat druhy blistyr. ked som sa pozrela do kalendaru vecer v piatok tak som zistila ze prave v ten den som mala uzit prvu tabletku. no ale bol uz vecer. :( Mozem zobrat napr v pondelok tabletku nie vecer ako som brala zvysne ale zobrat ju rano? alebo musim dobrat balenie tak ako som zacala a potom dalsie balenie uz zacat pit tak ze rano?

    Dakujem za odpoved a prajem prijemne prezitie sviatkov:)

    Dobrý deň,
    tých pár hodín +- nehrá úlohu, posuňte užívanie, ako potrebujete.
    ďakujem za prianie, v piatok a sobotu slúžim, v nedeľu dospávam a v pondelok musím napísať tri recenzie v angličtine, takže sviatky ako obvykle.