• Tehotenstvo????

    Dobrý deň pán MUDr, Zahumenský,
    chcela by som Vás poprosiť o radu... Beriem teda brala som HAK Minervu, keď som dobrala balenie a mala nastať 7 dňová pauza, začala som sa cítiť zvláštne a tak som si spravila test a ten mi ukázal, že som tehotná... no neskôr na to asi tak 3 dni som test zopakovala a test vyšiel negatívne... So snúbencom sme sa tešili a už som sa chystala HAK aj prestať brať, pretože som si v práci asi pred mesiacom dala odobrať krv a mám zvýšený D dimer na 1,10 a tak mi lekár od nás povedal, že to može byť aj dôsledkom HAK, šla som aj na angio a trombózu nemám, tak mi aj na cievnom poradili vynechať HAK... No som teraz chorá, mám chrípku tak nechcem zájsť na gyn, pretože je tam mnoho tehotných a nerada by som ich nakazila.... A teraz keď si testy robím jeden ukáže, že tehotná som a druhý, že nie... Za radu ďakujem.

    S pozdravom
    Petra

    Dobrý deň,
    nechápem dovod, prečo niekto naberá tak drahé vyšetrenie ako sú D diméry bez dovodu, mal by to zaplatiť, potom Vás zbytočne vyšetrujú.
    Ak máte pozitívny test, tak navštívte gynekologa 14 dní po vynechaní menštruácie, aby potvrdil tehotnosť ultrazvukom.