• HAK ako pomoc pri akne

    Dobry den, p. doktor. Dcera mala 15 rokov, este nemala pohlavny styk. Ma ale problemy s pletou, dost nepekne akne, ktoreho sa nevie nijako zbavit, skusali sme rozne kozmeticke pripravky, kuru z aloe vera, homeopatiu, nic nezabralo dlhodobejsie. Zhorsuje sa jej to s prichadzajucou menstruaciou. Tu ma viac menej pravidelnu. Z vlastnej skusenosti viem, ze sa mi pri uzivani HAK velmi zlepsil stav pleti aj vlasov. Rozmyslala som, ci by toto nebolo riesenie aj pre nu. Sice nechcem, aby sa tak skoro napchavala hormonmi, ale zase, ked vidim ako sa trapi..... Je nejaka setrna antikoncepcia, ktoru by mohla zacat uzivat, prip. aky je Vas nazor.... Velmi rada citam Vasu poradnu, Vase odpovede su vzdy velmi trefné a niekedy trefne vtipné .. Dakujem za Vas cas.

    Dobrý deň,
    na liečbu akné sú vyhradené dva preparáty, oba sú rovnaké, iba ich vyrába iná firma. Ak má dcéra pravideľnú menštruáciu viac ako rok, určite nie je problém túto liečbu nasadiť.