• Chudnutie

    Dobrý deň, beriem antikoncepciu Maitalon a schudla som. Je nejaká antikoncepcia na pribratie? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    chudne a priberá sa z jedla, antikoncepcia môže meniť množstvo vody zadržovanej v tele, ale nemá vplyv na hromadenie alebo straty tuku. AK máte problém s podváhou, je určite namieste vyšetrenie internistom, alebo endokrinológom.