• bolesť

    Dobrý deň pán doktor. Prosím o váš názor. Pre informáciu Mám 6 mes. syna, porod cisárskym rezom.
    Nedávno sa mi stalo stalo pri pohlavnom styku, že pri vchádzaní penisu do pošvy som zacítila bolesť, ako keby bola pošva suchá (pritom nebola) a nakoniec sme s manželom túto polohu nerealizovali. Pokúšali sme sa to znova a znova tá istá bolesť, ako keby nemohol dovnútra normálne vniknúť. Doteraz som nikdy problémy nemala. Čím to može byť sposobené a mám sa obávať? Nemohlo sa zmeniť niečo negatívne v pohl. orgánoch, v rámci šestonedelia?
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    predpokladám, že kojíte. Pri kojení sú nízke hladiny pohlavných hormónov a pošva je suchá až atrofická, skúte hojné množstvo lubrikačného gelu a ak by to nepomáhalo možu pomocť aj estrogénové maste do pošvy.