• YAZ 24/4

    Dobry den,uz treti mesiac uzivam hak,najma z dovodu bolestivej a dlhej menstruacie.Pocas prveho mesiaca som zacala uz po 18dnoch od zaciatku uzivania spinit,co trvalo 6 dni a hned potom som dostala menzes - 2dni.Druhy mesiac som menzes ani nedostala,iba na 26den som mala 2 dni "takmer ziadne spinenie".Chcem sa Vas opytat..,je to stale normalne a v poriadku?
    Dakujem za radu.
    Jana

    Dobrý deň,
    táto nízko dávkovaná antikoncepcia poterbuje chvíľu /obvykle 3 mesiace/ kým sa telo nastaví na nové hladiny hormónov. Je to normálne, počkajte, stav by sa mal upraviť.