• Antikoncepcia a tehotenstvo

    , Autor: Natali17

    Dobrý deň pán doktor, mám na vás prosbu o radu. Užívam HAK Lunytta už asi jeden rok pravidelne a bez problémov. Po poslednej menštruácii ktorá mi skončila pred týždňom sa mi o 4 dni objavilo krvavé špinenie a hnedý výtok, ale vo veľmi malom množstve. Išlo o jasnú krv ktorú som videla na papiery po močení.Trvalo to dva dni a prestalo...je možné že by som mohla byť tehotná a mohlo to znamenať uhniezdenie alebo sa to môže stávať. Ďakujem

    Dobrý deň,
    môže sa to stávať, občasné zakrvácanie pri antikoncepcií sa môže stať, obzvlášť pri takto nízko dávkovanom preparáte. Stačí horšie vstrebanie tablety, alebo posun v užívaní a sliznica sa neudrží. Ak by sa stav opakoval, je možné zmeniť preparát.