• zle krvne testy

    Dobry den,uzivam 7 rokov vkuse bez prestavky antikoncepciu Triregol.Robili mi predvcerom krvne testy a zistili, ze hodnoty nejkych dedimerov mam 3000, co je vraj alarmujuce cislo a samozrejme odporucaju mi vysadit HAK.Pred pol rokom som bola aj na preventivne vysetrenie kvoli tromboze a vysledky boli v poriadku. Myslite, ze tato zla hodnota v krvi moze byt sposobena uzivanim HAK? Mam ju vysadit? Chcela by som aj napriek tomu uzivat nejaku HAK potom dalej, neviete mi poradit ohladom tej gestagenovej HAK, alebo podkozneho implantatu? Co by bolo pre mna vhodne?

    Dobrý deň,
    D diméry samotné bez klinického nálezu sú zbytočné, ach jaj. Bývajú pozitívne pri zrážaní krvi.
    Vhodné je hematologické vyšetrenie u rozumného lekára a postupovpať podľa jeho nálezu.