• neaktívna tabletka namiesto aktívnej

    Dobrý vecer chcem sa opýtať, Beriem pravidelne antikoncepciu drovelis a dneska 25.11. som si vsimla že idem z opačného konca, včera som užila namiesto ružovej tabletky bielu tabletku a taktiež som mala nechránený pohl. styk aká je približná pravdepodobnosť k tehotenskú a ako ďalej postupovať ďakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň,
    závisí od dňa cyklu, ak ste niekde uprostred brania, je to akoby ste vynechali jednu tabletu. Tehotenstvo je málo pravdepodobné, ak ste si potom dali aktívnu tabletu a pokračujete v užívaní.