• Kontraindikacie

    Dobry den, beriem antikoncepciu Evra a ocna mi teraz predpisala masticku Dexa-Gentamicin, tak som sa chcela spytat ci su tam nejake kontraindikacie? A este som brala aj antibiotika biseptol, tak ze ci aj tie znizuju ucinnost.

    Dobrý deň,
    pri EVRE, ktorá sa vstrebáva cez kožu iné lieky neovplyvňujú účinnosť, lebo sa pri účinku obchádza pečeň. Nevidím problém v užívaní maste a EVRY.