• Menzes

    Dobrý deň. Môžem sa opýtať je pri Antikoncepcii normálne že sa mi nedostavilo krvácanie ? Lieky beriem pravidelne každý deň o 8 večer. Od 6.2 beriem placebo lieky no krvácanie sa zatiaľ nedostavilo. Minulý mesiac som menštruáciu mala. No teraz nemám ani žiadne bolesti.
    Pohlavný styk som nemala posledných 5 mesiacov. Antikoncepciu beriem z dôvodu silnej a bolestivej menštruácie.
    U lekárky som bola 24.1. z dôvodu špinenia počas aktívnych tabliet. Robila mi vyšetrenie a povedala že je všetko v poriadku.

    Môžem sa opýtať je to v pohode ak sa menštruacia nedostaví ?

    Dobrý deň,
    zoslabenie až vynechanie krvácania je priaznivý efekt antikoncepcie, preto sa nemusíte znepokojovať. Môže prísť aj o niečo neskôr, to je tiež normálne, začnite ďalšie balenie ako treba.