• Vynechana tabletka

    Dobrý deň, užívam HAK Lunytta a zabudla som užiť jednu tabletku v treťom týždni. Bola to konkrétne 17ta tabletka a zvolila som možnosť už nepokračovať v užívaní ale urobiť si 7dnovu pauzu. Bude mat antikoncepcia po tejto pauze plnohodnotný účinok alebo sa treba nejaký čas doplnkovo chrániť? Ďakujem

    Dobrý deň,
    účinok by mal byť zachovaný a k ovulácií by nemalo dôjsť. Avšak pretože sa jedná o neštandardný postup, neurobíte chybu, ak sa budete 7 dní ešte dodatočne chrániť.