Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 09.05.2010 14:03

OSOBNA VYSKA A VAHA

Ahojte, chcela by som priblizne vediet ako ste na tom vy sme osobne , ja mam z toho trosku depku , lebo po porode som sa dlho nevedela vratit k svojej vahe a , teraz uz mam svoju vahub , ale to telo je ine , no jasne ved som bola tehotna ,ale chcela by som vediet ci je toto normalna vaha , asi mi uz sibe a moc to riesim.
Mam 158cm a 53 kg neviem ci by bol lepsie mat menej...

 • anonym
  14.05.2010, 20:29

  presne to som tým chcela povedať. ja sama mám takisto kopu kamarátok a známych, ktoré majú kilá navyše, ale nehodnotím ich podľa toho. možno sa tak proste cítia dobre, alebo to neriešia, alebo by aj radi poriešili ale majú slabú vôľu alebo z nejakého dôvodu nechuť. v zásade je mi to jedno. Ak by ma požiadali o pomoc, tak im viem poradiť, ale nerobím to, lebo by sa ich to mohlo aj dotknúť. Mám ich rada samozrejme pre niečo iné ako preto ako vyzerajú.
  Ale tiež som toho názoru, že existuje strašné množstvo ľudí- žien, ktoré budú permanentne vyplakávať ako chcú schudnúť, neustále vzdychať pri pohľade do zrkadla a natriasať si zúfajúc si svoje faldíky , ale tam to končí.
  Akurát dnes mi prišiel krásny mail, velice výstižný o konzumnom spôsobe života dnes  a píše sa tam aj o jedle a spôsobe jedenia. Veľmi zaujímavé a hlavne pravdivé. Hneď som si pomyslela na túto tému.

 • anonym
  09.05.2019, 08:14

  ⁣Tabletky na chudnutie - http://acaiberry900.lv Pomohlo mi to.

+ -
Príspevkov: 47