Túžim po bábätku a nedarí sa: ČO pomohlo vám?

MK | 20. Jul 2020
Chcem otehotnieť

Pár tipov majú aj členky FB skupiny KLUB Mama a ja. Pridajte sa a diskutujte s nami.

Mnohé z nás túžia po bábätku a akosi sa nedarí. Máte špeciálnu radu? Pomohli vám pri otehotnení bylinky? Alebo ste sa riadili metódou Dr. Jonáša?  Čo u vás "zabralo?

Túto otázku sme položili v FB skupine KLUBU Mama a ja a sme radi, že si dobrou radou vieme pomôcť navzájom. Tu sú správy a tipy od našich mamičiek. Želáme veľa radosti a zdravia!

TAKTO sa nám podarilo otehotenieť

Deni: "Mne pomohlo, keď sme to prestali riešiť a hlavne opadol zo mňa stres. A snažili sme sa 2 roky počas školy. Hneď, ako som spravila štátnice, tak sa nám zadarilo a dnes mám pri sebe 5-dňový poklad."

Jarka: "U nás zabralo keď sme si našli zábavu na odreagovanie, niečo kde človek totálne vypne a zrelaxuje sa.... Pokúšali sme sa niekoľko mesiacov no až sme to prestali riešiť a začali s touto zábavkou, tak hneď som otehotnela. Čiže jednoznačne treba si nájsť niečo pri čom úplne vypnete a vôbec nemyslite na prácu, problémy ani nič iné len to čo práve robíte."

Lucka F.: "Mne pomohlo dať dole nadbytočné kilá. Nadváhu začal riešiť môj gynekológ a aj keď som sa najprv hnevala, po troch mesiacoch som bez toho, aby som brala nejaké lieky a hormóny, otehotnela. Schudla som 6 kíl a nabrala počas tehotenstva 12. Máme dvojročnú dcérku a plánujeme ďalšie dieťatko. Úprava stravy pomohla pri prvom tehu a hádam aj teraz."  

Martina: "Ja som zmenila prácu, pustili sme sa do kúpy nového bytu, po štyridsiatke som povedala, že už nehrozí a mesiac na to som otehotnela. A drobček je nám veľmi vzácny."

Marek Eva: "Stačí nejaká zmena, ako bola u mňa, že sme bývali už teraz pomaly 3r. dcérou po podnájmoch. Chceli sme pre ňu súrodenca, no ani za svet zadariť. Až keď sme kúpili dom, tak asi mesiac na to som zistila že čakáme bábo. Teraz má drobec už 3 mesiace. Je to chlap jak hora."

Simona V.: "Čaj. Od mojej kamarátky som dostala radu, aby som si upravila cyklus, ktorý bol taký všelijaký alchemilkou a pila som ju podľa odporúčaní. Po roku skúšania a snaženia sa, sa nám podarilo otehotnieť. Potom som ho piť prestala, v tehotenstve sa nemá, ale odporúčam pre žienky, ktoré majú problémy s menštruáciou a chcú bábätko."

Snažíte sa o bábätko, ale zatiaľ s Vám nedarí? Všetko dôležité informácie o príčinách, možnostiach a liečbe nájdete v sekcii SNAŽILKY. 

Pridajte sa k nám aj vy do skupiny KLUBU Mama a ja na facebooku.  

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: