Mama články

Dula v škole

Bez rozpakov otvorili témy tehotenstva, pôrodu, dojčenia, rolu otecka, ale i možnosti antikoncepcie či potratov. Niektoré otázky boli naozaj „silné kafe“ a musela som dlho rozmýšľať ako na ne odpovedať. Čítať viac..

REVIA ďakuje

Malokarpatská komunitná nadácia srdečne ďakuje všetkým, ktorí jej počas celého roku 2007 prejavovali svoje sympatie, pomoc a podporu. Čítať viac..

Boj proti rakovine krčka maternice

Európska asociácia proti rakovine krčka maternice (European Cervical Cancer Association, ECCA) vyhlasuje Európsky týždeň boja proti rakovine krčka maternice, ktorý sa tento rok uskutoční v dňoch od 20. do 26. Januára 2008. Čítať viac..

Rodičia si viac vyberajú

Deti sú často zapísané na viac škôl a konečné rozhodnutie padne až pred nástupom do školy. Chybou je, ak rodič neinformuje aj tie, kam dieťa napokon nebude chodiť. Čítať viac..

Mars a Venuša, Jing a Jang, dve strany mince...

Mars a Venuša, Jing a Jang, dve strany mince...

Sme si takí podobní a predsa odlišní, a to nielen fyzickými znakmi. Naše psychické rozpoloženie často pripomína rôznobežky. Tak či tak je práve zháňanie druhej polovičky pre každého z nás  − či už vedome alebo podvedome −  jednou z najdôležitejších mét života. Čítať viac..

Tak plynie čas

Deti nie vždy povedia čo povedať chcú, a veľa vecí obrblú, ale vedzte, že to malé veľké stvorenie , ten zázrak života a neskôr jeho nezmar, len jednu istotu má... Čítať viac..

Článkov: 2835