Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Dieta robi lietadielko

    , Autor: sonia9826

    Dobry den, syn bude mat 6 mesiacov a led sa pretoci na brusko robi akoby lietadielko ale oprie sa aj o rucky a zdvihne. Ale povacsine rucky a nozky ma vo vzduchu. Ci to je v poriadku. Este by som sa chcela spytat od kedy zacinaju liezt. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Liezť začínajú okolo ôsmeho, deviateho mesiaca, samozrjeme niektoré aj skôr, iné neskôr. Lietadielko v tomto veku je normálne, keďže sa vieoprieť aj o horné končatiny, bu´d o lakte alebo ruky, je všetko v poriadku.