Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Problém s vypraznovanim

    , Autor: ika-2

    Dobrý deň mám 4 mesačné babetko poslednej dobe mi kaká pastovitu stolicu neviem či je to v poriadku doteraz také nemala ešte kojim ale večer davam raz umelé mlieko lebo nechce moje plače ..dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem presne čo myslíte pastovitou stolicou, ale ak to znamená, že nie je taká praženičková ako pri polnom kojení, tak je to určite spôsobené podávaním aj umelého mlieka, vtedy sa stolica zmení: tvar, farbu a aj zápach.